Hakkımızda

1980 yılında temelleri Bursa’da atılan işletmemizin bilgi birikim ve deneyimi o yıllardan günümüze kadar gelmiştir. Uzmanlık alanı olan fermuarlı yatak kılıfı konusunda Türkiye’nin ilk üreticisidir. Artan başarı grafiğini kuruluşundan itibaren sergilemiş ve yatak kalitesini arttırmaya yönelik faaliyetlerini sürdürmüştür. 1989 yılında yapmış olduğu ihracat ile BTSO tarafından ilk 40 ihracatçı firma arasına girme başarısı göstermiş ve plaket ile ödüllendirilmiştir. 

Firmamız, ürün gamı ve çeşitliliğini günden güne arttırarak pazarda yeni açılımlar hedeflemiş ve ev tekstili üretimi ile faaliyetlerini devam ettirmiştir. İkinci kuşağın yönetimi devralmasıyla yeni girişimlerde bulunmuştur. Yaptığı yeni yatırımlarla dört yıl gibi kısa bir sürede sektörde genç girişimci olarak zirveyi yakalamış; Türkiye genelinde 3600 firma arasından seçilerek 4.  Kobi ve Girişimcilik Ödülü’ne layık görülmüştür. Değerli ülkemizin Cumhurbaşkanı ve Başbakanından alınan plaketlerle başarılarımız tescillenmiştir. 

Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışından ödün vermeden yenilikçi kimliği ile Asya ve Avrupa’nın en büyük yatak üreticisi olma arzusuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Firma Ticari Ünvanı : TURKUAZ YATAK BAZA OTURMA GRUPLARI İNŞ.TAAH.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mersis No: 0871051911100015
Yetkili Online Satış Temsilciliği: 
Firma Ünvanı: Cenova Home Mobilya San. Tic. Ltd. Şti.
Mersis No: 0206150515600001