Yatak Pedi Rehberi

Türkiye'nin en büyük yatak kılıfı, kılıflı uyku ürünleri üreticisi ve ihracatçısı olmanın verdiği birikim ve tecrübeyi ürünlerimize aktarıyoruz.

Avrupa'nın yeni trendi olan Topper - Yatak Pedi ürünlerini en zengin ve her ihtiyaca yönelik çeşitte, sertifikalı, güvenilir, patentli teknolojiler içeren bileşenler kullanarak üretiyoruz.

Satışta olan ürünlerimizin tümü ihraç ettiğimiz ürünler olup, Avrupa Birliği standartlarında ürettiğimiz ürünleri uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

2023 yılında Mavi Ay Yatak üretiminin yaklaşık %95'i Avrupa Birliği ülkelerine ihraç edilmiştir. Üretim anlayışımız ve kalite standartlarımız Avrupa Birliği normlarına tam uyumludur.

Ürünlerimizin tümü ve dışarıdan sağlanan tüm bileşenleri test edilmiş, insan sağlığına zararlı bileşen içermediği tescil edilmiş OEKO-TEX Standart 100 sertifikalı ürünlerdir.

Üretim tesislerimizde Avrupa Birliği standartlarının bir sonraki aşaması olan düşük karbon ayak izli ürünler hakkında ar-ge çalışmaları, tesis yatırımları ve sertifikasyon süreçleri devam etmektedir.

İnsan vücudunun dinlendiği ve iyileştiği uyku esnasında güvenilir ürün kullanımı çok önemlidir. Rahatlığınız ve sağlığınız için güvenilir ürünler tercih ediniz.

Yatak pedlerinde öne çıkan ve fark yaratan özellikleri sizin için özetledik;

Kuş Tüyü Soft Sünger

Mevcut yatağınızın sertliğinden şikayetçi iseniz, yatağınızda bulutların üzerinde uyuyormuşcasına puf puf bir etki istiyorsanız, kuş tüyü yumuşaklığında olan kuş tüyü süngerli modellerimizi tercih edebilirsiniz. Kuş tüyü sünger gerçek kuş tüyü içermemekte olup, süngerin yumuşaklığını tarifleyen bir isimdir.

Kuş tüyü süngerli ürünleri inceleyin

Visco Sünger

Visco elastik sünger vücut şeklini alan ve eşit basınç dağılımı sağlamaya yardımcı bir sünger çeşididir. Kuş tüyü süngerin aynı yumuşak etkisine ilave olarak bu anında vücudun şeklini alır, noktasal basıları önemli derecede önler. Üst düzey uyku deneyimi sunar

Visco süngerli ürünleri inceleyin

Adaptif Visco Sünger

Standart visco süngere ilave olarak yüksek yoğunluktaki adaptif açık hücreli visco sünger ısıya ve basınca karşı duyarlıdır. Sertliği ve yumuşaklığı ortam koşullarına göre değişebilmektedir. Yüksek yoğunluğu sayesinde noktasal basılarda mükemmel basınç dağılımı sağlar, dolgun yapısı desteklenmesi gereken vücut bölgelerine gereken desteği sağlayarak mükemmel uyku deneyimi sunar.

Adaptif visco süngeli ürünleri inceleyin

Lateks

Kauçuk ağacının öz sütünden elde edilen lateks doğal kökenli bir süngerdir. Ultra yüksek hava geçirgenliği sunan delikli air-lateks kullandığımız yatak pedlerimiz mükemmel ısı dengesi sunar.

Lateksin öne çıkan başlıca özellikleri:

• Sağlıklı. Lateks üretiminde mininum düzeyde kimyasal kullanılır, doğası gereği antibakteriyel bir malzemedir.

• Yüksek mukavemet. Lateksin başlıca ve öne çıkan özelliği yüksek dirence sahip olmasıdır. Üzerine uygulanan basınca karşı direnç göstererek ağırlığı yok edercesine hafifletme etkisi sunar. Bir yatak pedinden ilk istenen özellik hafiflemiş bir uyku deneyimi ise lateks ilk tercih olmalıdır. Yumuşaklık için farklı alternatifler sunduğumuz diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

• Isı dengesi. Lateks ısı absorbe etme ve dengeleme konusunda en iyi sonuçları veren üründür.

Lateks ürünleri inceleyin - Çok yakında

3D Spacer Kumaş

3 Boyutlu yüksek hava geçirgen, baskı altında bile hava geçirgenliğini kaybetmeyen özel bir kumaştır.

Spacer kumaş yan yüzeye sahip yatak pedlerimiz uyku esnasındaki her hareketinizde yatak pediniz yeni bir nefes almışcasına taze hava ile dolar. Vücudun dinlenmesi ve yenilenmesi için taze hava büyük önem taşır.

Spacer kumaş yan yüzeye sahip yatak pedlerimizin tüm çevresi 360 derece nefes alabilir özelliktedir.

3D Spacerlı ürünleri inceleyin

Freeze Soğuk Kumaş

Soğuk kumaş, tek bir kumaş yapısında, kaliteli bir uykunun sağlanmasına yardımcı olan termal konfor parametrelerinden yüksek termal iletkenlik ve termal emicilik sunar.
• Soğuk kumaş, vücut ısısını vücuda hızlı bir şekilde yaymak için iplikleri yüksek bir termal iletkenliğe sahiptir.
• Soğuk kumaş gece boyunca herhangi bir enerji kaynağı olmadan serinlik sağlar.
• Soğutma efekti, serin, rahat ve konforlu bir gece uykusunun tadını çıkarmanızı sağlar.
• Soğuk kumaş yıkanabilir. Soğukluk çoklu yıkamadan etkilenmez.

Soğuk kumaşlı ürünleri inceleyin

Tencel Kumaş

Tencel, tamamen botanik kökenli bir elyafın yatak kumaşı üretiminde kullanılmasıdır.

Ultra yumuşak dokusu ipeksi bir dokunuş sunmaktadır. Yüksek lyocell içerikli kumaşlar insan tenine temas eden ürünlerde her zaman en özel seçenek olarak öne çıkmaktadır.

Tencel elyafının pürüzsüz yüzeyi nem çekme özelliği sağlarken, yumuşak yapısı gece boyu konforlu bir uyku deneyimi sunar.

Nemi kontrollü ve eşit bir şekilde emmesi ile birlikte hızlı bir iletkenliğe sahip olması sayesinde ortamın nem dengesi sağlanarak uyku kalitesi artırılır.

Tencel kumaşlı ürünleri inceleyin - Çok yakında

Organik Pamuk

Yaşamımızın önemli bir bölümünü oluşturan uykuda doğallık tercihi yaşam kalitesine önemli katkıda bulunur.

Organik pamuk, kimyasal madde içermeyen saf, doğal ve nefes almayı kolaylaştıran bir uyku ortamı sunar.

Organik pamuktan yapılan yatak kumaşları alerji riskini azaltır ve cildi korur.

Sağlıklıdır ve çevre dostudur.

Organik pamuk kumaşlarımız, GOTS (Global Organic Textile Standart) sertifikalı ve güvenilir kumaşlardır.

Organik pamuk kumaşlı ürünleri inceleyin

Aloe Vera Kumaş

Aloe vera bitkisi nem dengesi sağlama ve cildi tazeleme özellikleri ile öne çıkar.

Aloe vera bitkisi özleri içeren yumuşak kumaşlarımız süper yumuşak yüzeylidir.

Aloe vera kumaşlı ürünleri inceleyin

Yatak pedi modellerimizi karşılaştırın