75 Gece Deneme

Risk almayın, konfor alın!

Uzun yıllar kullanacağınız ve gününüzün büyük bir kısmını üzerinde geçireceğiniz, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için gerekli olan uykunun en temel bileşeni olan yatağınızı seçmek için mağazalardaki 5-10 dakikalık denemelerin yetersiz olduğunu çok iyi biliyoruz.

75 gece deneme politikası ile konforunuz ve paranız Mavi Ay Yatak güvencesi altında.

Yatak alırken uykularınızın kaçmasına gerek yok, Mavi Ay Yatak alın 75 gece deneyin, memnun kalmazsanız başka bir yatakla değiştirin veya paranız iade.

75 gece deneme hangi süreçlerden oluşuyor?

1- Alışma süreci

Bir kişinin yeni yatağına alışma süresi ortalama olarak 30 gündür. Kişinin eski yatağına olan alışkanlığından ötürü çok üst düzey bir yatağa geçiş yapılsa bile, özellikle ilk 10 günlük süreçte yeni yatağını benimseyememe, rahatsızlık hissetme gibi durumlar son derece olağandır ve yaygın olarak rastlanmaktadır.

Bu yüzden yatağınıza alışma sürecini 30 gece olarak belirledik.

2- Deneme Süreci

Alışma sürecinin tamamlanmasının ardından 30 gecelik deneme süreci başlamaktadır.

Deneme süreci olarak adlandırdığımız bu süreçte, kişinin kendine ait farklı koşulların hepsinde yatağı deneme imkanı bulmasını istiyoruz. Örneğin, yorgun bir günün ardından, stresli bir günün ardından, düşünceli bir günün ardından, mutlu bir günün ardından gibi. Çünkü birbirinden farklı olan her gün, birbirinden farklı dinlenme ihtiyacı doğurur.

Araştırmalar ve anketler neticesinde 1 aylık (30 gün) döngünün kişi için gerçek bir deneyim sunacak, ideal bir zaman dilimi olduğu sonucuna ulaştık.

30 gecelik deneme sürecinde doğru ve gerçekçi bir deneyim yaşayacaksınız.

3- İade Süreci

60 gecelik deneyimin ardından seçenek sizin; biz Mavi Ay Yatak olarak sıradan yatak mağazalarındaki 5-10 dakikalık deneme sürecini, kendi evinizde, yaşadığınız ve alışkın olduğunuz ortamda 60 güne yayarak endişe etmeden, konforu hissederek denemenizi sağlıyoruz. Bu sürenin ardından memnun kalmazsanız sanki yeni almış olduğunuz bir ürünü iade eder gibi iade etmek çok kolay.

15 gün içerisinde bizimle iletişime geçerek içerisinde ücretsiz iade işlemlerini başlatabilirsiniz.

Kapsam dahilindeki, RIGHT FIVE, MATISTA ve HYBRID 4.0 yataklarımızı 75 gün deneyebilir, memnun kalmadığınız taktirde ücretsiz olarak iade edebilir veya başka bir model ile değiştirebilirsiniz.

 

 

Yataklarda 75 Gece Deneme ve Ücretsiz İade Politikası

Genel Koşullar

75 gün içerisinde Koşulsuz ve Ücretsiz şekilde iade ve değişim yapabilmeniz için yapmanız gereken sadece, 60 günlük alışma ve deneme süreçlerini tamamlamaktır. Ardından 15 günlük ücretsiz iade hakkınız mevcuttur.

60 günlük alışma ve deneme süreçlerini tamamladıktan sonra iade etmeye veya değişime karar verirseniz yapmanız gereken, talebinizi müşteri hizmetlerimize aktarmak olacaktır. Ardından ücretsiz iade için ekibimiz size yardımcı olacak, gerekli yönlendirmelerde bulunacaktır. Tercihinize göre iadenizi hesabınıza aktarıyoruz veya gerekli değişimi sağlıyoruz. 

75 gece deneme süresi kapsam dahilinde belirtilen yataklarda* geçerlidir.
Her sipariş ve ürün için 1 kez iade ve değişim hakkı mevcuttur. 2. kez yapılan işlemde %30 kesinti yapılır.

Diğer ürünler için deneme ve ücretsiz iade süresi, yasal cayma hakkı süresi olan 14 gündür.

*75 Gece deneme ve ücretsiz iade RIGHT FIVE, MATISTA ve HYBRID 4.0 modellerinde geçerlidir.

Ücretsiz İade veya Değişim Koşulları
 • Evinize teslim edilen ürünleri ambalajından çıkararak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İade edebilmeniz için ürünlerin ambalajının açılmaması gibi ön koşullarımız yoktur.
 • Ürününüzde oluşabilecek üretimden veya kargodan kaynaklı bir hasar olması durumunda 60 günlük kullanım süresini beklemeye gerek kalmadan ücretsiz değişiminizi önceden talep edebilirsiniz.
 • Yatağınızı teslim aldıktan sonra ambalajından çıkarabilirsiniz, yatağın gönderildiği ambalajı saklamanız gerekmemektedir. Yatağınızı iade etmeye karar verdiğinizde, bizimle iletişime geçmenizin ardından iade ambalajı ve gönderimi için sizi yönlendireceğiz.
 • İade edeceğiniz ürünün ambalajını bizim yönlendirmelerimiz doğrultusunda yapmanızı rica edeceğiz, uygun olmayan ambalajdan dolayı taşıma esnasında oluşacak hasarlar müşteriden tazmin edilir veya iade reddedilebilir.
 • İade etmek istediğiniz yatağın formunun bozulmaması, yatak üzerinde herhangi bir kalıcı leke, kesik, yanık olmaması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

  İade olan yataklar ne oluyor?

  İade edilen yataklar incelemeden geçirilip, dezenfekte edilip duruma göre ihtiyaç sahiplerine yönlendirilmekte veya Fabrika Satış Mağazamızda gerekçesi belirtilerek indirimli olarak satışa sunulmaktadır.

  Yatağımı İlk 60 Günden Önce İade Etmek İstiyorum / Ücretli İade Koşulları Nelerdir?

  Satın almış olduğunuz ürünü belirlenen deneme süresi olan 60 günden önce iade etmek istemeniz halinde faturadaki ürün bedeli üzerinden %20 oranında kesinti uygulanarak ürününüzü iade edebilirsiniz.

  İade için bizimle iletişime geçmenizin ardından;

  • İade edeceğiniz ürünün ambalajını bizim yönlendirmelerimiz doğrultusunda yapmanızı rica edeceğiz, 
  • İade etmek istediğiniz yatağın formunun bozulmaması, yatak üzerinde herhangi bir kalıcı leke, kesik, yanık olmaması gerekmektedir.
  • Ürünün nakliyesini ücretsiz olarak sağlanacaktır ve faturadaki ürün bedeli üzerinden %20 oranında kesinti yapılarak hesabınıza aktarılacaktır.
  • İade olarak gelen üründe kullanıcı kaynaklı bir hasar olması veya uygun olmayan ambalajdan dolayı taşıma esnasında oluşabilecek hasarlar müşteriden tazmin edilir veya iade reddedilebilir.

  İade ve değişim haklarınızı kullanabilmeniz için lütfen faturanızın aslını saklayınız ve iade esnasında bir kopyasını firmamıza geri gönderiniz. Aksi taktirde iade işlemleri başlatılamayacaktır.

  İptal/İade/Değişim Adresi

  Turkuaz Yatak Baza Oturma Grupları İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti

  Yaylacık Mahallesi 37. Sokak No:27/1 Nilüfer BURSA
   
  Bu sayfadaki bilgiler sizin için yeterli olmadıysa lütfen bize +90 543 820 17 17 no'lu telefon/whatsapp hattı yoluyla veya destek@maviayyatak.com e-posta adresiyle iletişime geçerek ulaşın.