Havale/EFT ile Ödemelerinizde %10 İndirim - Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 6 TaksitNews

Yüzünüzde farklı bir gülümsemeyle uyanın

tarihinde Alper Özay tarafından yayınlandı

Uyurken tüm organlarımız, kalbimiz, midemiz, karaciğerimiz ve kaslarımız da dahil olmak üzere her şey yavaşlayarak dinlenir, temizlenir ve yenilenir. Vücudumuzdaki toksinler temizlenir ve hücrelerimiz yenilenir. uyku sırasında bağışıklık sistemimiz güçlenir. Uyku hali testesteron, östrojen ve adrenalin gibi önemli hormonların salgılanmasına yardımcı olur. Stresten kaynaklanan aşırı kortizonu dengeler ve stresten kaynaklanan her türlü hasarı onarır.  Bizi uyutan hormonlar gün doğarken mutluluk hormonu olarak bildiğimiz seratonin'e dönüşür ve gözlerimizi umutla, neşeyle açmamızı sağlar.  Yataklarımızı tercih ettiğinizde farkı göreceksiniz.

Daha fazlası →


Uyku Önemi

tarihinde Alper Özay tarafından yayınlandı

Uyku insan hayatının vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yer alır. Vücudumuzun suya, oksijene ve gıdalara ihtiyacı olduğu ölçüde uykuya da ihtiyacı vardır. Hayatımızın yaklaşık 1/3'ü uykuda geçtiğinden, dengeli bir hayat sürmek için dinlendirici uyku hayati bir önem taşır. Uyku, pasif bir dinlenme hali değildir. Uyku esnasında gün boyunca zihni meşgul eden aktiviteler, gerginlikler ve hafızaya alınan bilgiler adeta bir bilgisayarın belleğinin ayıklanması gibi ayıklanır. Uykuda hormon düzeyi dengelenir, sindirim sistemi çalışır, bağışıklık sistemi devreye girer, deri yeniden yapılandırılır. Hücre bölünmesi uykuda yoğun bir şekilde devam eder. Bu sebeple yataklarımız; size arzu ettiğiniz uykunuz için özel olarak üretiliyor.

Daha fazlası →


Uykunun en rahat hali

tarihinde Alper Özay tarafından yayınlandı

Uyumamızı sağlayan melatonin hormonu çok güçlü bir antioksidandır. gece boyunca vücudumuzdaki tüm hasarları onarmaya çalışır. Diğer antioksidanların etkisini de arttırır. Uykunuzda sizi rahat ettirmek için çalışma arkadaşlarımızla elimizden geleni yapıp rahat edeceğiniz ürünleri üretiyoruz.

Daha fazlası →